Asfalt Kesme

Asfalt Kesme

Asfalt Kesme, Bina ve inşaat alanı, sonsuz, sürekli gelişen ve dolayısıyla sürekli olarak farklı, daha kolay ve daha hızlı yöntem ve teknikler kullanılarak birçok işlemin gerçekleştirilmesine izin verir. Bu yöntemlerden biri, binalarda, inşaat inşaatlarında ve özellikle yol yapımlarında yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Bu nedenle asfalt kesme, birçok zaman kazandıran inşaat sürecini kolaylaştıran ancak uzmanlar ve ustalar tarafından yapıldığında son derece başarılı olan bir yöntemdir.

Asfalt Kesme


Asfalt kesme nedir?

Asfalt kesme nedir, Kısaca asfalt kesimi, yolun belirli bir bölgesinde uygun yöntem ve tekniklerle, gerekli ölçülerde ve asfaltın diğer kısımlarına zarar vermeden yapılan bir kesim işlemidir. Asfalt kesme işlemi; Yol yapımında başta olmak üzere kanalizasyon açma, ilçe ve mahalle su tesisatı ve elektrik tesisatı işlerinde tercih edilen bir süreçtir.

Asfalt kesme işlemi; Bu, doğru teknik ve yöntemleri doğru makine ve aletlerle kullanmaktan kaynaklanan çok basit ve kısa bir süreç olsa da, bu işin tekniğini ve pratiğini bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında büyük hatalar için bir ortam oluşturabilir. Bu nedenle asfalt kesme işleri, kalifiye ustalar tarafından ve mühendislerin gözetiminde yapılır. Aksine gerekli ölçülerin karşılanması mümkün olmayacağı gibi asfalt çevresinde de çökme ve çatlaklar oluşabilmektedir. Bu çukurlar ve çatlaklar sonraki işlerde ve işlemlerde sorunlara neden olabilir.


Asfalt kesimi nasıl yapılır?

Asfalt kesimi nasıl yapılır, Sonunda elmas çekirdekli özel yapılmış asfalt kesme makineleri ile asfalt kesilerek asfalt kesme işlemi gerçekleştirilir. Asfaltı kesmeden önce ustalar, mühendislerin kontrolünde kesilecek asfaltın çapı ve derinliği gibi ölçüleri belirler, işaretleri alır, ardından asfalt kesici hazırlıklarını yaparak elmas uç ve testereyi yerleştirir. makinede. Daha sonra asfalt istenilen ölçülerde kesilir. Kesim işlemi sonrasında asfalt çevresinde çatlak ve hasar olmayacağından asfalt kesim işlemi sonrasında asfalt dökümü ihtiyacı doğmaz.

Asfalt kesme işlemi için fiyat alınmasının gerekli olduğu durumlarda kesilecek asfaltın çapı, derinliği, çevresi gibi ölçüleri beyan etmek gerekir. Bu gibi durumlarda bilgili kişiler olan mühendisler bölgeye gelerek uygunluk analizi yaparak fiyatları raporlara göre çıkarır ve asfaltın işlevine uyarlanmış makine, alet ve ekipmanlarla asfalt kesme işlemi başarıyla yapılır. .


Asfalt kesimi neden yapılır?

Asfalt kesimi neden yapılır, Asfalt kesme işlemi, numarasından da anlaşılacağı gibi, asfalt bir yolda gerçekleşen bir işlemdir. Kanalizasyon kuyusu barındırmak, mahalle ve mahallelerin doğalgaz tesisatının bulunduğu yerlere elektrik ve su teminini asfalt yola yerleştirmek için asfalt kesimi yapılmaktadır. Bu tür kurulumlarda yolda asfalt kesme işlemi zaman ve işçilikten tasarruf sağlarken sonucun istenilen şekil ve boyutta olmasını sağlar.

Demir testerelerimiz hafif ve kompakt olabilir, ancak hata yapmayın. Doğru bıçağa sahip bir hidrolik kesme testeresi betonu, asfaltı ve çeliği keser. Tam gazda çalışan 16 inçlik testeremizle, parmaklarınızın ucunda bir benzinli motorun ham gücü var. Açık kesme yüzü, motorlu testeremizin en zorlu koşullarda bile kullanımını kolaylaştırır. Ek olarak, basit doğrudan tahrik konfigürasyonu, özellikle şerit testerelere kıyasla bakımı azaltır. Gerektiğinde soğutma suyu sağlamak için bir su kiti mevcuttur.

karot, karotçu, karot kesim
KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.