Beton Delme

Beton Delme

Beton delme, Beton ve İnşaat sektörü diğer sektörlere nazaran hemen her alanla bağlantılı olan sektörlerin başında geliyor. İnşaat kavramı her ne kadar tuğla, çimento, demir gibi yapı elemanlarından ibaret olarak anlaşılsa da Karot ve Karotcu işlemlerinden bağımsız düşünülemez.

Beton Delme, Karot, Karotçu


Beton Delme Nasıl Yapılır?

Beton bir duvarın veya zeminin projenizi tamamlamanıza engel olmasına izin vermeyin. Beton delmeyi öğrenmek zor görünebilir, ancak çok çalışmak gibi görünen şeyler doğru araçlar ve tekniklerle daha kolay yapılabilir. Bu kılavuz, betonda nasıl güvenli ve verimli bir şekilde delme yapılacağını araştırmaktadır.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ Kuzey Karot TAKIMI. İSTANBUL bölgesinde Kuzey Karot Beton Delme ve Kesme, BAŞAKŞEHİR ve çevre ilçelerine beton karotlama hizmeti vermektedir. Öncelikle Avrupa bölgesine odaklanıyoruz ve çalışmalarımızın çoğu Başakşehir, Esenyurt ve Avcılar ilçelerindeki çeşitli çelik fabrikaları için yapılıyor. İstanbul'da karot delme, beton duvarlarda ve zeminlerde ve diğer birçok beton yapıda hassas delikler açma işlemidir. Karot matkapları olarak da bilinen beton matkap uçları, sınırsız bir yönelimden baş aşağı, dikey, yatay ve hatta tavandan kullanılabilir. Uçlarımız, ucuna kaynaklı veya lazerle kaynaklanmış elmas segmentli çelik bir borudan oluşur.

karot, karotçu, karotcu
KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.