Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme, hasarsız bir yapı veya yapı elemanını öngörülen bir güvenlik düzeyine çıkarmak için yapılan işlemler.Onarım, hasarlı bir yapı veya yapı elemanını öngörülen bir güvenlik düzeyine çıkarmak için yapılan işlemler, Analiz ve Kontrollü ilerleme işlemleri.

Beton Güçlendirme, Karot, Karotçu


Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme, En ucuz beton güçlendirme çözümü olmasının yanı sıra, Kuzey Karot'un Sentetik Elyaf Takviyeli Beton ve Sentetik Elyaf Takviyeli Püskürtme Betonunun kullanımı, çelik inşaat demiri veya çelik takviye ağıyla ilişkili maliyetli ve zaman alıcı süreçleri ortadan kaldırır.

Kuzey Karot'un fiber betonu, beton fabrikasında önceden karıştırılır ve betonunuzla birlikte şantiyeye gönderilir, böylece çelik donatıların taşınması, depolanması ve yerleştirilmesi ortadan kalkar. Müşterilerimiz fiber betona geçerek çelik donatı süreçlerini ortadan kaldırıyor.

karot, kartoçu, karotçular
KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.