Beton Kesme

Beton Kesme

Beton kesme, Karotcu karot aracını dikkatini en iyi şekilde toplayarak kullanır,Kuzey Karot Firmamız Karot ile beton kesme, karot alma, karot test, karot numune alanında uygulamacı firma olmasının ötesinde karotun getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir..

Karotcu Betonu keserken nelere dikkat etmelidir. Betonun ve asfaltın zamanla çıkarılması, onarılması gerekebilir. Derz kesme tekniğiyle, yatay beton veya asfalt çevresine zarar vermeden kesilerek alınabilir ve yapısal değişiklikler uygulanabilir. Kuzey Karot.

Beton kesme, betonun çelik kullanılmak suretiyle güçlendirilerek imal edilen yapı malzemesinin ismidir. Dilimize Fransızcadan gelmiş bir mühendislik terimdir. Kelimenin Fransızca orijinali ‘béton armé’ kelimesi güçlendirilmiş beton anlamındadır.

Beton Kesme, karot, karotcu


Beton kesmek için hangi araçlar kullanılır?

Beton kesmek için hangi araçlar kullanılır, Tel testereler, duvar testereleri ve düz testerelere ek olarak, beton kesiciler başka birçok alet kullanır. Birçok beton kesme hizmeti, işlerinin eksiksiz, hassas ve hassas olmasını sağlamak için aşağıdaki makineleri kullanır:

Beton kesme makineleri

Beton kesme makineleri, aşındırıcı diskli veya elmas diskli manuel testerelerdir.

İki zamanlı bir benzinli motor, bir hidrolik ünite, bir hava kompresörü veya bir elektrik motoru ile çalıştırılırlar.

Duvar kesimi, raya monte bir testere kullanır ve betonu mükemmel şekilde düz kesmek için birkaç kez geçer. Duvar kesiciler duvarlarda, zeminlerde ve hatta kayalar gibi düz kenarlı düzensiz şekilli nesneleri kesmek için kullanılabilir. Duvar testeresinin en yaygın uygulamaları şunları içerir: pencereler veya kapılar gibi duvarlardaki çıkış açıklıkları. Platformların ve makine desteklerinin sökülmesi. Ayrıca duvar veya zemin ile aynı hizada kesebiliriz. Daha fazla bilgi almak veya duvar kesme hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin!

KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.