Duvar Kırma

Duvar Kırma

Duvar Kırma, Çoğu tadilatta, bir duvarın kaldırılması evinize çok fazla alan katabilir. Bu kolay adım adım talimatlarla basit bir duvarı nasıl yıkacağınızı öğrenin.

Beton Delme, Karot, Karotçu


Duvar Kırma Yapım Aşamaları?

Duvar Kırma Yapım Aşamaları, Alanı kontrol et Bir duvarı yıkmaya başlamadan önce, duvarın yük taşımadığından ve arada boru veya elektrik kablosu olmadığından emin olun. Duvarda elektrik hatları varsa ancak duvarın kapatılması gerekiyorsa, bunlarla ilgilenmesi için kalifiye bir uzman çağırın.

Alçıpanda gol atın ve gol atın Dikilecek duvarın alanını ölçün ve işaretleyin; bu Proyect için. Noktaları keskin bir bıçakla çırpın. Duvar çerçevesine çarpmamaya dikkat ederek, alçıpanın içinden geçmek için bir çekiç veya küçük tokmak kullanın. Düzensiz çizgiler boyunca hassas kesimler için bir alçıpan testeresi veya panter testere kullanın.

İzolasyonu çıkarın Duvar yalıtımlıysa, yalıtımı dikkatlice çıkarın.

Saplamaları ve çerçeveyi çıkarın Saplamaları ve duvar çerçevelerini kesmek için panter testere kullanın. Eşiği kesmek için testereyi de kullanın. Zemine tutturulmuş eşik parçalarını çıkarmak için bir çubuk kullanın.

Açık Tüm yıkım molozlarını kaldırın ve atın. İzolasyonu kullanırken ve imha ederken ekstra özen gösterin - parlak renkli yalıtım, ciddi şekilde zarar görebilecek meraklı çocukları ve evcil hayvanları çekebilir.

Tipik kullanımlar arasında pencereleri kesmek, kapılar, HVAC açıklıkları, asansör ve merdiven açıklıkları, yıkım müteahhitleri için bölme kesimleri ve her türlü bina tadilatı bulunur. Duvar kesicilerimiz bir tarafta 360 ° 'ye kadar kesim yapabilir, herhangi bir açıya ayarlanabilir ve bitişik yüzeylerle aynı hizada kesim yapabilir. Yaygın uygulamalar arasında betonarme, prekast beton, tuğla ve beton blokların kesilmesi yer alır. Kuzey Karot, duvarları kesmek için hem hidrolik hem de elektriksel yeteneklere sahiptir.

Karot, Karotçu, Karotcu
KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.