Kimyasal Ankraj

Kimyasal Ankraj Neden Kullanılmalı?

Kimyasal Ankraj Neden Kullanılmalı, Kimyasal ankraj, mekanik ankrajdan daha fazla esneklik sunan, beton ve benzeri yüzeylere yapıştırma tekniğidir.

Manşonlu ankraj, kama ankrajı veya ankraj gibi mekanik bir ankraj betona yerleştirilir ve sıkıldıktan sonra açılır. Bu genişleme, dübelin delik duvarını kavramasına ve son derece güçlü bir bağ sağlamasına neden olur. Bu çok popüler ve uygun fiyatlı bir seçenek olmasına rağmen, bazı sınırlamalar vardır.

Beton Delme, Karot, Karotçu


Kimyasal Ankrajın Faydası Nedir?

Kimyasal Ankrajın Faydası Nedir, Kimyasal dübel, dübeli takmak için deliğe önceden bir reçine enjekte edilir. Bununla kimyasal, herhangi bir düzensizliği doğal olarak doldurur ve böylece deliği% 100 yapışma ile hava geçirmez ve su geçirmez hale getirir.

Mekanik ankrajlarla, önceden belirlenmiş her boyut (uzunluk (delik) ve çap) kendi yük kapasitesi limitlerine sahiptir. Kimyasal ankrajlar neredeyse sınırsız gömme derinliğine sahiptir, bu nedenle yük kapasitesini artırmak için deliğe herhangi bir uzunlukta çubuk yerleştirebilirsiniz. Ve daha kalın gövdeli daha büyük çaplı bir delik kullanmayı seçerseniz, yük kapasitesini yeniden artırırsınız.

Başlıca uygulama alanları; Demir cevheri saplamaları, makine montajları, tünel formlu ankrajlar, ray dirsekleri, sinyal aydınlatma ve korkuluk ankrajları, toplantı odası ve spor oturma grupları, mekansal tavan sistemleri için ankrajlar, tüm servis ankrajları, ağır hizmet ankrajları, yük test servisi vb. Gibi konularda kullanılır. Kullanım; İstenilen dübel çapına göre delik açılır. Kimyasalı içeren cam tüp deliğe yerleştirilir. Ankraj çubuğu borunun üzerine itilir. Bu sırada tüp darbeden kopar ve beton direkle (çelik cıvata - demir cevheri) reaksiyona girer ve sabitleme yapılır.

karot, Karotçu
KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.