Hakkımızda

Beton Delme, Karot

Karotçu

Kuzey Karot
Hakkımızda

Kuzey Karot

Firmamız karot sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve ustalığın getirdiği deneyimle karot hizmetleri sunmaktadır. Karot hizmetleri sektöründeki her yeni gelişmeyi takip ederek makine donanımını sürekli yenilemeyi,geliştirmeyi sürdürmektedir.Verdiğimiz hizmet kalitesinin çıtasını sürekli yükseltmek ve tam müşteri memnuniyeti sunmak adına ekonomik fiyat ve verilen hizmete sınırsız garanti prensibini benimsedik. Kuruluş amacımız inşaatlarda özellik isteyen karot makina ile demirli ve demirsiz betonlarda delik açma , kırma ve kesme, mekanik , kimyasal ankrajlama uygulamaları üzerine sektörde daha kaliteli bir şekilde inşaat firmalarına hizmet sunmaktır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür’ü borç bilir,esenlikler dileriz.
  • Firmamız karot sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve ustalığın getirdiği deneyimle karot hizmetleri sunmaktadır.
  • Verdiğimiz hizmet kalitesinin çıtasını sürekli yükseltmek ve tam müşteri memnuniyeti sunmak adına ekonomik fiyat ve verilen hizmete sınırsız garanti prensibini benimsedik.
  • Kuruluş amacımız inşaatlarda özellik isteyen karot makina ile demirli ve demirsiz betonlarda delik açma , kırma ve kesme, mekanik , kimyasal ankrajlama uygulamaları üzerine sektörde daha kaliteli bir şekilde inşaat firmalarına hizmet sunmaktır.
  • Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür’ü borç bilir,esenlikler dileriz.
Kuzey Karot

Bizi Tercih Etmeniz İçin Gerekçeler

100
Mutlu Müşteriler
250
Biten Projeler
60
Uzman Kişiler
230
Projeler