Karotçu

Karotçu

Karotçu, Özellikle beton sondajda ihtiyaç duyanlara büyük imkanlar sunan, zaman ve maliyet açısından büyük kolaylık sunan bir meslek türüdür; Eski tekniklerle yapılan betonun delme, kesme ve kırma işlemleri zaman alıcı ve teknik olarak eksiktir.

Bu tür işlemler beton yapıya zarar verir ve ölümcül riskler taşır. Örneğin betondaki çatlaklar su, nem ve hava ile karşılaştığında kullanıcılar için büyük riskler oluşturabilir.

Beton Delme


Karot İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bu tür durumlar, can ve mal kaybına neden olabilir ve insan can ve mal kaybına neden olabilir. Bu tür işlemlerde sadece beton değil, aynı zamanda demir donatı da titreşimden ciddi şekilde zarar görebilir. Bu tür durumlarda köşebentler daha teknik çalışacağından bu riskleri en aza indirebilirler. Örneğin 5 cm'lik bir delik riski 5 metre olarak düşünülebilir.

Ancak karotlu sondaj 5 metreye kadar delikler açabilir ve risk 5 cm bile değildir. Karot uçları, kurduğu mekanizma sayesinde titreşimi sıfıra indirir. Bu bir delme makinesi için çok basit ve teknik bir sorudur çünkü titreşim sıfıra yakın olduğu için normal bir delme işlemi olacaktır. Karot matkabın yapılandıracağı sistem oldukça teknik ve hızlı bir sistemdir. Çekirdek günümüz şantiye ve şantiye teknolojisinde vazgeçilmez hale gelmiştir. Artık beton delme, beton kesme, beton kırma, asfalt kesme gibi işlemler için çok sayıda tesis ve teknik fırsatı sunduğu için kendini kanıtlamıştır.

KUZEY KAROT

Amacımız para kazanmak değil!

Bu ilke, yıllar içinde bu işi yapmaktan öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak, bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi bizimki gibi yapıyoruz ve yapıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.
  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • Biz işimizde uzmanız ve ekibimiz çok yetenekli.
  • Hedefimiz ülkemize daha yenilikçi bir işgücü kazandırmaktır.
  • Bu işi yapmayı ve teknolojiyi iyi kullanmayı seviyoruz.
  •        Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz ve bizi büyüleyen de bu.